Часті питання про колючий дріт

Часті питання про колючий дріт

За якими встановленими критеріями слід визначати якість дроту Єгоза?

Нехай вас не вводить в оману конструктивна простота колючого дроту. Потрібно розуміти, для чого ви купуєте колючий дріт Єгоза, де він використовуватиметься і як довго.

Отже, базові критерії визначення якості дроту:

  • перший – надійність та ефективність;
  • другий – зовнішній вигляд (естетична привабливість);
  • третій – експлуатаційний термін служби колючого дроту.

Зробити ідеальний вибір, що увібрав усі вищеперелічені якості. У цьому випадку колючо-ріжуча спіраль Єгоза має бути виготовлена з якісної сировини, за технологією встановленою ГОСТом та Технічними умовами, з дотриманням товщини дроту. Товщина безпосередньо залежить від діаметра витка колючої стрічки (АКЛ) Єгоза. Важливим моментом є кількість скоб, рівновіддалених один від одного і скріплюють окремі пари витків. Не забудемо і про тип скоб.

Якщо ви хочете не розчаруватися у виборі, купивши якісний дріт Єгоза або колючий дріт Концертину, рекомендуємо звернутися до фахівця, який надасть кваліфіковану консультацію щодо вашого випадку.

Чим відрізняється колюча стрічка від колючого дроту?

Колючий дріт є типом огорожі, виготовлений із сталевого крученого дроту, з накрученими шипами, загостреними на кінцях. Шипи рівновіддалені один від одного. Дріт колючий gurza.ua використовується для монтажу огорож, що мають широку сферу застосування. Потрібно відзначити, що колючий дріт, незважаючи на актуальність, значно поступається колючій стрічці у плані захисних якостей.

Колюча стрічка виготовляється так званим шляхом штампування з оцинкованої сталі номінальною товщиною 0,45-0,7 мм. Звичайна колюча стрічка не відрізняється високим стримуючим потенціалом, на відміну від армованої версії. Армована колюча стрічка складається з двох конструктивних елементів: все тієї ж штампованої стрічки та гладкого сталевого дроту, на який та завальцьовується (кріпиться).

Таким чином, підвищується міцність та стримуюча сила загородження. Взявши найкраще від двох світів, армована колюча стрічка (АКЛ) є найбільшою загородою у світі.