Установка колючого дроту

Установка колючого дроту

Монтаж колючого дроту

Тривалість експлуатації огорож з колючого дроту залежить від способу монтажу. Колючий дріт за час свого використання був найбільш ефективним як захисне огородження наземного типу, як стримуюча надбудова на парканах і як самостійна захисна конструкція (забір з колючого дроту). Способи монтажу різняться залежно від того, де і як використовується колючий дріт.

Монтаж колючого дроту на огорожах та інших будівлях

Механізм монтажу колючого дроту тісно пов'язаний із таким поняттям, як функціональна ефективність бар'єру. Щоб забезпечити достатній рівень захисту периметра, на огорожу монтується спіральний бар'єр, зафіксований L-подібними кронштейнами. Форма будови, особливості архітектури можуть вимагати застосування особливої U-подібної форми кронштейнів, які повторюють структуру самих витків колючого дроту. Монтаж колючого дроту високого рівня захисту проводиться у два ряди на гібридні Х та U-подібні кронштейни.

Монтаж огорожі з колючого дроту

Невеликі об'єкти, що володіють високим рівнем небезпеки для людського життя, зазвичай обносять парканом з колючого дроту https://piranja.ua/ua/catalog/barbed-wire. Такий паркан забезпечує природну циркуляцію повітряних мас за збереження ефективної протидії несанкціонованому проникненню на об'єкт. Монтаж паркану проводиться на різних типах опорних конструкцій, у тому числі на Y та U-подібних кронштейнах. Для підвищення ефективності забору його структура може бути дво-, триярусною і більше.

Монтаж колючого дроту по землі

У цьому випадку також можна регулювати кількість ярусів та щільність спіральних витків. Для монтажу захисних бар'єрів землі часто використовуються кронштейни Х і U типу.

При виборі способу монтажу, також слід звернути увагу на якість колючого дроту. Найбільш затребуваним колючим дротом на території багатьох країн залишається оцинкований дріт Єгоза.